gruphepsi fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi CNN türk röportajı

Grup Hepsi CNN türk röportajı Empty Grup Hepsi CNN türk röportajı

Mesaj  CemreCilem Çarş. Tem. 23, 2008 10:59 pm

sunucu:artık artan bir hayran kitleniz var bunun nedeni ne olabilir?
cemre:bence şarkılarımızın içiten ve coşkulu olması
yasemin:bencede.
eren:arkadaşlığımızın bozulmaması
gülçin:tüm bu sözlere katılıyorum çok eski ve hiç bozulmayan arkadaşlığımız yaptığımız dizi albüm program klip çalışmaları
sunucu:tüm fanlarınız sizi çok seviyor siz onlara burdan bir mesaj vermek istermisiniz?
yasemin:ben fanlarımı ve hayranlarımı çok seviyorum
cemre:evet bende çünkü onlar bizim için hergün fana girip video resim haber yapıyorlar bu da benim hoşuma gidiyor kendimi çok iyi hissediyorum
gülçin:önceden bir grup kurma hayalimiz vardı. şimdi gerçek oldu sevenlerimiz çok bu beni şımartıyor
eren:cemre gülçin yoshy herşeyi söyledi bende tüm hayran ve fanlarımı çok seviyorum
sunucu:sizin 4 yüzle rakip olduğunuz düşünülüyo doğru mu?
eren:kesinlikle olmaz çünkü biz diğer ünlülerle rakip değiliz ben böyle rakiplik ünvanlarını hiç sevemem o yüzden biz 4 yüzle rakip değil meslektaşız
yasemin:bencede
cemre: rakiplik mi ?asla
gülçin:ben en iyisi burdan tüm hayranlarıma ve fanlarıma haber veriyim 4 yüzün bizimle bizim de 4 yüzle alıpveremediğimiz yok lütfen bu konu hakkında olumsuz düşünmeyin biz didemi onuru gülnuru ve ilkayı çok seviyoruz rakip falan değiliz
sunucu:yeni albüm geliyo mu?
cemre:evet
gülçin:hazırlıklar bitmek üzere.
eren bomba gibi geliyoruz
yasemin:hazırlanmalarımız sürüyor
sunucu:bir diziniz var o dizi niye kanal değiştirdi?
cemre: yorum yapamam eren yapsın
eren:bir nedeni yok .
yasemin:evet
gülçin:önceki kanalda da iyidik ama bir program başladı ve başka bir güne diziyi alamazdık diğer kanal bize bunu teklif etti bizde kabul ettik. ama biz mutluyuz çünkü avrupa yakası oyuncularını sık sık görüyoruz
CemreCilem
CemreCilem
deneme mod
deneme mod

Kadın Mesaj Sayısı : 103
İş/Hobiler : Cemreyi düsünmek :)(24 SAAT BOYUNCA)
Lakap : cemre,cemreqoliq,Cemros,

http://www.gruphepsiiiifanclub.benimforum.org

- Similar topics