gruphepsi fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Hakkında Halkın Genel Görüşleri [Bizzat Araştırıldı.]

4 posters

Grup Hepsi Hakkında Halkın Genel Görüşleri [Bizzat Araştırıldı.] Empty Grup Hepsi Hakkında Halkın Genel Görüşleri [Bizzat Araştırıldı.]

Mesaj  gülci[nn]ergiz_arda C.tesi Haz. 28, 2008 3:37 pm

Grup Hepsi Hakkında Halkın genel Görüşü Ne ?
Kaç Yaş Grubuna Aitler ?
3. Albüm Halkata Nası Bi Tepki yaptı ? İyimi Oldu Kötü mü ?
Bizzat Gruphepsifanclub.net İçin Araştırdım Birbir Biçok Yeri Gezdim ve Buldum.

18 Yaş Ve Büyükler Şöyle Düşünüyor ;
1. Albümleri İyidi Türkiye'nin Şuan İlk Kız Grubu Diye Sevindik İyi Gidiyorlardı,2. albüm'de iyi Kişilerle Çalıştılar ve daha cok sevildiler,Şu Hepsi 1 Dizisi Çıkanca Cıvıdılar Oyunculukları Malesef '' 0 '' (sıfır) Bu Kızlar Müzik İçinler,3. albüme Ne diyebilirizki '' Bu ne ya böle '' olduk Cok bebekçe Olgun Değiller Daha Sağlam bişi beklerdik....Vs.

Peki 18 Yaş ve Altı ne Düşünüyor ;
1. Albümleri İle Cok iyi bir çıkış yaptılar grur duyduk onlarla,2. albüm bomba gibi esti fazla söze bile gerek yok,Şu Hepsi 1 kariyerlerinde iyi oldu bazen bazı bölümleri abartsalarda iyi,3. albüm bence çok şeker ve komik olmuş oldukça iyi adı üstünde şaka albümü... Vs.

Araştırmalara Göre Grup Hepsi 18 yaş ve altı gruplara Daha Uygun
Belki Şuan Şöyle Diyorsunuz '' Ama benim annem ve ablamda seviyo...'' gibisinden bişi diyorsanız ben burda genel araştırma yaptım

SONUÇ : 3. Albüm Bu Kızlara Pek Olmadı gibi
Ama Yinede İyi

Sizde Görüşlerinizi Forumda kavgaya Yol açmıcak şekilde Dile Getirebilirsiniz,
gülci[nn]ergiz_arda
gülci[nn]ergiz_arda
Admin
Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 71
İş/Hobiler : 24 saat gülcinime bakmak ( okulda bile )
Lakap : gülcin , sarisin , lokumum , gülcin :D

Grup Hepsi Hakkında Halkın Genel Görüşleri [Bizzat Araştırıldı.] Empty Geri: Grup Hepsi Hakkında Halkın Genel Görüşleri [Bizzat Araştırıldı.]

Mesaj  busra|hilary| Ptsi Ağus. 04, 2008 6:43 pm

saol bitanem Very Happy
busra|hilary|
busra|hilary|
üye
üye

Kadın Mesaj Sayısı : 6

Grup Hepsi Hakkında Halkın Genel Görüşleri [Bizzat Araştırıldı.] Empty Geri: Grup Hepsi Hakkında Halkın Genel Görüşleri [Bizzat Araştırıldı.]

Mesaj  idil Salı Ağus. 05, 2008 8:04 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy cok güzel Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
idil
idil
üye
üye

Mesaj  ZeaveaL C.tesi Ağus. 23, 2008 3:15 pm

teşekkürler nergiz
ZeaveaL
ZeaveaL
Admin
Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 26

http://www.heppsi.smf123.net

- Similar topics