gruphepsi fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

erenin sikintilli anlari

2 posters

erenin sikintilli anlari Empty erenin sikintilli anlari

Mesaj  gülci[nn]ergiz_arda C.tesi Haz. 28, 2008 3:58 pm

İŞTE ERENİN SIKINTILI ANLARINDA YAPTIKLARI DOSTLAR MERAK ETMEYİN KAYNAK SAĞLAM VEE GERÇEK BUNLAR EMEGEEE SAYGII BİR TŞK BİLE YETER DOSTLARIM HAYDİ OKUMAYA..

EREN GENELLİKLE SIKILINCA ESKİDEN 10'A KADAR SAYARMIŞ FAKAT ŞİMDİ HER SIKINTISINDA "NANANANA SELENA NANANANA" ŞARKISINI SÖYLÜYORMUŞ.ÇOK SIKINTILI İSE "DAD DİRİ DAD DAD DAD DİRİ DAD DAD"DİE BİRŞEYLER SÖYLÜYORMUŞ KENDİ HALİNDE..GRUP ÜYELERİNDEN BİRİ EREN'İ BİLEREK SİNİRLENDİRDİĞİNDE ETRAFINA TERÖR ESTİRİRCESİNE HOMURDANIYORMUŞ..DUVARA YA DA BENZER YERLERE TEKME ATIYORMUŞ.ACIDIĞINDA İSE BELLİ ETMEDEN SEKEREK ODASINA GİDİYORMUŞONU ÇOK SEVİYORUZ HİÇ DAYANAMAYIZ DEĞİL Mİ?

İŞTE ŞEKER ERENİMİZİN GERÇEK HAYATTA FIRTINA GİBİ ESTİĞİNİ GÖRÜYORUZ.AMA O HER HALİYLE ÇOK TATLI..O KADAR DA HIRÇIN BİRİ OLMAYABİLİR..HERKES SİNİR OLURR:@EMEGE SAYGII SİZLERİ ÇOOOK SEVİYORUM EMEGİ BOŞUNA YİTİRMEYECEĞİNİZİ DE BİLİYORUM HİÇTE ENDİŞELENMİYORUM SİZLERİ SEVİYORUM ÇOKK ZOR BULDUM MUCKS MUCKSS
gülci[nn]ergiz_arda
gülci[nn]ergiz_arda
Admin
Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 71
İş/Hobiler : 24 saat gülcinime bakmak ( okulda bile )
Lakap : gülcin , sarisin , lokumum , gülcin :D

erenin sikintilli anlari Empty Geri: erenin sikintilli anlari

Mesaj  CemreCilem C.tesi Ağus. 02, 2008 12:25 pm

saqoL caniim beniim
CemreCilem
CemreCilem
deneme mod
deneme mod

Kadın Mesaj Sayısı : 103
İş/Hobiler : Cemreyi düsünmek :)(24 SAAT BOYUNCA)
Lakap : cemre,cemreqoliq,Cemros,

http://www.gruphepsiiiifanclub.benimforum.org

- Similar topics